Succes voor Piet van Rijszen en Richard Falkena tijdens FAC Autocross Blauwhuis
BLAUWHUIS - Tijdens de FAC Autocross in Blauwhuis op zondag 5 juli kende Piet van Rijszen uit Sneek een bewogen racedag in de Rodeoklasse. De dag begon met veel nattigheid en een glad parcours. Ondanks de lastige omstandigheden wist Van Rijszen de eerste omloop af te sluiten als vijftiende.

In de tweede omloop, toen de baan verder opdroogde, verbeterde hij zich naar een zevende plaats. Een lekke band zorgde vervolgens voor een tegenvaller in de derde omloop.
Succes in de finalerace
Vanaf de 22e startpositie in de finale kende Van Rijszen echter een geweldige start. Hij schoot direct naar de eerste plaats en behaalde daarmee eindelijk een mooi resultaat op het circuit van Blauwhuis. Uiteindelijk sloot hij de dag af met een knappe zesde plaats.
World of Dirt
Ook Richard Falkena uit Nijland had reden tot juichen. Hij won de World of Dirt-finale in de Stockcarrace en pakte daarmee voor het tweede jaar op rij de prestigieuze titel. Koen Maris eindigde als tweede en Roy Peetoom completeerde het podium.












