Sport

Speedway Blauwhuis maakt zich op voor de World of Dirt

BLAUWHUIS- Aanstaande zondag 2 juli is Speedway Blauwhuis de gastheer van de tweede editie van de finale van World of Dirt. De World of Dirt is een initiatief van de Nederlandse Autosport Bond. Het is een landelijk kampioenschap heeft de allure van een officieus Wereldkampioenschap.  

Foto aangeleverd
Foto aangeleverd

Zesendertig coureurs gaan zondag met elkaar de strijd aan om de titel ‘World of Dirt’. Vorig jaar was het Wybe de Vries uit Hantum die deze prestigieuze titel als eerste op zijn naam schreef. Daarmee won hij € 5.000,- en de trofee van 1,5 meter hoog en bijna 40 kilo zwaar!  

Dit jaar mag de kampioen vertrekken vanaf een vierde positie. Mark Veenstra uit Nijland mag vanaf een tweede plaats starten en heeft als lokale favoriet een goede uitgangspositie. De races beginnen aanstaande zondag om 11.30 op Speedway Blauwhuis.