Cultuur en uitgaan

INGEZONDEN- Overtuinenfair IJlst

Door: Henk van der Veer

IJLST- Wij en zo’n 2.000 bezoekers en 45 standhouders met ons hebben genoten op de eerste zaterdag in juni tijdens de overtuinenfair langs de grachten in IJlst. De weergoden waren ons iets minder gezind dan vorig jaar maar dat heeft niet minder bezoekers of een minder mooie fair opgeleverd. Deze dag gaat weer als super geslaagd in de boeken. We kregen en krijgen nog veel positieve reacties op het gevarieerde aanbod van artikelen, de unieke locatie en de entourage. Dat geeft energie, daar doen we het voor!

Overhandiging cheques Overtuinenfair IJlst
Overhandiging cheques Overtuinenfair IJlst Foto aangeleverd

Cheques voor goede plaatselijke doelen

Het mooie is dat het grote aantal bezoekers ook een mooie entree-opbrengst met zich meebrengt. Dit jaar hebben we cheques uit mogen delen aan Voetbalvereniging IJVC te besteden aan de uitgave van een jubileumboek waar ze al volop mee bezig zijn om volgend jaar bij het 100-jarig jubileum uit te kunnen geven.

Ook Buurtvereniging Âld Drylts ontving een cheque zij kunnen letterlijk en figuurlijk de bloemetjes buiten gaan zetten met de bijdrage voor de aanschaf van beter hanteerbare bloembakken en planten. Naar verwachting kunnen we volgend jaar op de overtuinenfair op zaterdag 7 juni het resultaat bekijken!

Een dankjewel aan iedereen die mee heeft geholpen om ook deze keer de overtuinenfair goed te laten verlopen. Altijd gevaarlijk om namen te noemen, maar we lichten er toch graag een paar uit: Copy to Print voor het meedenken en leveren van divers drukwerk, de sterke mannen die fantastisch geholpen hebben bij het opbouwen en afbreken van de kramen, de vele vrijwilligers die hun beste beentje voor hebben gezet, Stadsherberg Het Wapen van IJlst voor de verzorging van de koffie en benodigdheden, buurman Simon Smit voor het maken van foto’s op de dag zelf en Fotograaf Martin de Groot voor bijgaande blije foto allen hartelijk bedankt voor jullie inzet en enthousiasme.

Wêr binne we sûnder dy!

Leuke ideëen, tips en tricks zijn welkom! Jullie weten ons op de bekende kanalen te vinden of kom langs bij iemand van de organisatie.

Organisatie overtuinenfair

Lionne Kooter, Klaasjan Kuperus, Tsjollie van der Leest, Martien Staalsmid en Marian Westerbeek