Cultuur en uitgaan

Zaterdag Overtuinenfair IJlst

Door: Henk van der Veer

IJLST- Op zaterdag 1 juni 2024 zal voor de 12e keer de OVERTUINENFAIR worden gehouden in het pittoreske centrum van de 11steden stad IJlst. De OVERTUINENFAIR start om 10.00 uur en eindigt om 17.00 uur.

Zaterdag Overtuinenfair IJlst
Zaterdag Overtuinenfair IJlst Foto Henk van der Veer

Daar waar de bewoners van de grachten vroeger de was bleekten in de tuin, staan nu ruim 40 kramen waar de vele standhouders diverse artikelen waaronder woonaccessoires, keramiek, thee, kleding, kunst, parfum, lekkernijen, meubels, make-up, worsten, vachten en verzorgingsmiddelen aan de man proberen te brengen.

Hartje IJlst

Geniet van al het moois en lekkers op deze idyllische plek langs de Galama- en Eegracht en proef de sfeer van nu en weleer op deze 12e editie van de Overtuinenfair in hartje IJlst.

Om 10.00 uur verwelkomen wij de eerste bezoekers, tot 17.00 uur kunt u genieten van deze mooie ambiance, hopelijk mooi weer en fijne ontmoetingen.

Kom kijken, ruiken, ‘strúnen’, kopen, kletsen, proeven en lopen. Om het e.e.a. mogelijk te maken vraagt de organisatie een entree van slechts €2,50 aan iedere bezoeker ouder dan 12 jaar.