Cultuur en uitgaan

Feest, 30 jaar Stadswandelingen & Stadsherberg ‘Het Wapen van IJlst’

Door: Henk van der Veer

IJLST- Feest! 30 jaar stadswandelingen & Stadsherberg ‘Het Wapen van IJlst’. Zaterdag 22 juni, allerlei activiteiten in, om en bij de stadsherberg van 10:00 t/m 16:00 uur.

Feest, 30 jaar Stadswandelingen & Stadsherberg ‘Het Wapen van IJlst’
Feest, 30 jaar Stadswandelingen & Stadsherberg ‘Het Wapen van IJlst’ Foto aangeleverd

Activiteiten

- Vanaf 10:00 uur koffie, thee of limonade met iets lekkers

- Zang en muziek van Theater Snater

- Puzzeltocht onder leiding van stadsgids met leuke vragen voor jong en oud. (Vertrekt elk uur)

- Oude films en beelden van IJlst en haar inwoners door Sjouke Fijlstra in de Doopsgezinde kerk

- Vaartocht met de Bok of Praam. (Start vanaf de steiger voor de stadsherberg)

- Lopendbuffet 17:30 uur t/m 20:00 uur

30 jaar Stadsherberg familie Schreur

In mei 1994 nam de fam. Schreur Stadsherberg ‘Het Wapen van IJlst’ over. De afgelopen jaren is het bedrijf uitgegroeid van café tot café, restaurant, hotel en catering. Inmiddels staat de 2e generatie aan het roer en zijn de afgelopen maand opnieuw 5 hotelkamers in gebruik genomen. Een moment om even bij stil te staan en te delen met ‘IJlst’.

Een 30-jarig jubileum is een moment om te vieren en de inwoners van IJlst daarbij te betrekken. Daarom zijn alle inwoners van IJlst op zaterdag 22 juni tussen 10.00 en 16.00 uur welkom om te genieten van een leuk programma, niet alleen in de Stadsherberg, maar ook op de grachten. Deze activiteiten worden gezamenlijk met de Stadswandeling IJlst (Beleef IJlst) georganiseerd. Waarom de Stadswandeling hierbij wordt betrokken? Jelle Schreur was 30 jaar geleden één van de initiatiefnemers van de ontwikkeling van deze stadswandeling.

Deelname ontvangst, puzzeltocht, vaartocht met koele verrassing en een blijvende herinnering: €3,50 voor kinderen van de basisschool en €5,- voor volwassenen. Lopend buffet: € 10,- voor kinderen t/m 11 jaar en €20 voor volwassenen. 

Opgeven voor 15 juni a.s. per mail via stadsherbergijlst@gmail.com of rechtstreeks bij de stadsherberg

Feest, 30 jaar Stadswandelingen & Stadsherberg ‘Het Wapen van IJlst’