Sneker Weerman: Het zonnetje is er weer bij
De zon is er dan ook vandaag bij, ook drijft er wat bewolking over, we houden het droog. De wind zwak tot matig uit west tot zuidwesten, temperatuur 10 graden.

Komende nacht wisselen bewolking en opklaringen elkaar af en zou er al een bui over kunnen trekken. De temperatuur daalt naar een 5 graden, wind neemt wat toe.
Morgen met de intocht van Sinterklaas moeten we rekening houden met enkele buien. In een bui is hagel mogelijk en kan het stevig waaien. Tussendoor is er ruimte voor opklaringen, temperatuur 9 graden als maximum. Wind west tot noordwest, matig en neemt toe tot (vrij) krachtig op het Sneekermeer. Ook zondag nog een enkele bui, ook flinke opklaringen, maandag wordt een bewolkte en regenachtige dag. Aan de temperatuur verandert niet veel, 8 tot 10 graden.













