
Het weer vanavond en morgen. Vanavond wordt het droog droog. De temperatuur daalt komende nacht naar 9 graden en de wind neemt af. Is er vannacht eerst nog ruimte voor opklaringen, later neemt de bewolking toe en vanuit het westen gaat het in de ochtend regenen. Morgen een bewolkte dag met regen, in de middag met een buiig karakter en dan komen er ook drogere momenten voor. De temperatuur 14 graden, wind stevig uit het west tot zuidwesten, op het Sneekermeer staat een matige tot krachtige wind.
\nZondag enkele buien in de morgen, in de middag zo goed als droog. De temperatuur graadje hoger, 15 graden bij een matige west tot noordwestelijke wind.
\n Het weer vanavond en morgen. Vanavond wordt het droog droog. De temperatuur daalt komende nacht naar 9 graden en de wind neemt af. Is er vannacht eerst nog ruimte voor opklaringen, later neemt de bewolking toe en vanuit het westen gaat het in de ochtend regenen. Morgen een bewolkte dag met regen, in de middag met een buiig karakter en dan komen er ook drogere momenten voor. De temperatuur 14 graden, wind stevig uit het west tot zuidwesten, op het Sneekermeer staat een matige tot krachtige wind.
Zondag enkele buien in de morgen, in de middag zo goed als droog. De temperatuur graadje hoger, 15 graden bij een matige west tot noordwestelijke wind.













