Sport

Acrogymnasten ATC Sneek succesvol op halve finale

Door: Ynte Dragt
Afbeelding
Foto: ATC Sneek

SNEEK - De acroteams van Sneek deden zaterdag 1 juni mee aan de halve finale Nederlandse Kampioenschappen Acrogym te Zwolle. Hier hebben alle vijf de teams hard gestreden om een ticket voor de Nederlandse kampioenschappen.

In de ochtend deden de jeugdteams mee. Beide E- jeugdtrio’s van Sneek pakten een podiumplek. Saar v/d Pol, Norah Twijnstra en Lieve Postma gingen met goud naar huis. Alanna Flood, Maud Röell en Feddau de Haan behaalden zilver.
Het E-jeugd duo Linte Faber en Iris Hoekstra behaalden een knappe 6e plek in een groot deelnemersveld.

In de middag deed het E-senioren duo Noa Winands en Skye Smit mee. Ook zij pakten de eerste plek. Het D-junior duo Lieke Walta en Jada de Boer sloten de dag af met een zilveren medaille. Op zondag 2 juni deed het C-senioren trio Britt Abma, Heleen v/d Hoorn en Welmoed Altena mee. Zij behaalden hier een mooie derde plek en hebben hiermee het seizoen afgesloten.

Vier van de vijf teams wisten zich te plaatsen voor de Nederlandse Kampioenschappen. Dit is een hele knappe prestatie. Op zaterdag 15 juni stonden de teams tussen de beste van Nederland en hebben zij voor het laatst dit seizoen hun oefening laten zien.


Foto: ATC Sneek

Afbeelding