De bal rolt weer ...voorbeschouwing 18 en 19 februari 2023
SNEEK- Voor het hoog geklasseerde ONS Sneek was het een mooie zaterdag. Zelf beslisten de mannen van het Zuidersportpark de topaffiche tegen ON Groningen met 2-0 in hun voordeel, terwijl koploper Pelikaan S tegelijkertijd zijn tanden stuk beet op hekkensluiter ’t Fean ’58. Een dag later voltrok zich aan de Leeuwarderweg een vergelijkbaar scenario, toen na de overwinning van LSC 1890 duidelijk werd dat lijstaanvoerder SC Emmeloord in en tegen Dalen door een dalletje was gegaan. Ook Waterpoort Boys ging in het vlakke polder door een diep dal, want de Snekers verloren tegen SVM Marknesse met twee rode kaarten meer dan alleen met 4-1.

Voor Jong LSC 1890 en ONS Sneek o.23 werd het een zaterdag met wisselende emoties, waarbij de blauwhemden door een overwinning op SV Mulier met stip stegen en waarbij het jonge oranje kracht tekort kwam om SV Urk o.23, de buurman op de ranglijst, van het lijf te houden, iets waar Black Boys een dag later tegen het eveneens op gelijke hoogte bivakkerende Oldeboorn ook niet in slaagde.
De komende weken ligt het amateurvoetbal grotendeels stil en komen alleen de zondagkickers van LSC 1890 en Black Boys in competitieverband in actie. Beide doen dat overigens op vreemde bodem en wel in en tegen Beilen c.q. in en tegen Tijnje. Daarnaast is het Zuidersportpark zaterdag het domein van de Cupfighters, want dan neemt ONS Sneek het in de derde ronde van de districtsbeker noord op tegen HZVV uit Hoogeveen.
Voor meer info: https://pengel.weebly.com











