Witmarsum - Ongeveer 60 jeugdvoetballers van SV Mulier ( jongens en meisjes ) deden zaterdag 16 februari mee aan het pannatoernooi in Witmarsum. Dit evenement werd georganiseerd door de jeugdcommissie van SV Mulier. Jeugdvoetballers van SV Mulier in de leeftijd van 5 tot 16 jaar hebben 1 tegen 1 of 2 tegen 2 gestreden in een grote oplaasbare pannakooi in de gymzaal te Witmarsum. De Pannakooi is ter beschikking gesteld door de gemeente Súdwest Fryslân.
\nPer leeftijdsgroep waren er 4 prijzen te winnen, en voor de niet winnaars was er een herinnerings-medaille . Onderstaand de uitslagen. Op de website van SV Mulier ( www.svmulier.nl ) staan alle foto`s van het pannatoernooi.
\n
De prijswinnaars waren :
\n
\n\t
MP – pupillen / F-pupillen
\n
\n\t
1) Thijs piersma / Stijn Piersma
\n\t
2) Simon Bergsma / Siemon Ulbe Haringa
\n\t
3) Jurre v/d Sluis / Joran v/d Wal
\n\t
4) Jelmer de Vries / Jarno Wiersma
\n
\n
\n\t
E-pupillen
\n
\n\t
1) Jorn Hofstra
\n\t
2) Nanne van Reeuwijk
\n\t
3) Willem Arendsman
\n\t
4) Xander van Berkum
\n
\n
\n\t
Meisjes D-pupillen
\n
\n\t
1) Iris Stremler
\n\t
2) Aly Hendrina Lyclema a Nijeholt
\n\t
3) Marianne Reitsma
\n\t
4) Mirjam Mollema
\n
\n
\n\t
D-pupillen / Meisjes C
\n
\n\t
1) Gabe Jan van Popta
\n\t
2) Sietse Bouma
\n\t
3) Julian van der Werf
\n\t
4) Melvin Eijer
\n
\n
\n\t
B-junioren / C-junioren
\n
\n\t
1) Arjen van Popta
\n\t
2) Hidde Hiemstra
\n\t
3) Anton Buwalda
\n\t
4) Pier Zaagemans
\n
\n
\n
\n \n
Per leeftijdsgroep waren er 4 prijzen te winnen, en voor de niet winnaars was er een herinnerings-medaille . Onderstaand de uitslagen. Op de website van SV Mulier ( www.svmulier.nl ) staan alle foto`s van het pannatoernooi.