Brons voor Zijlstra op NK Meerkamp indoor
Apeldoorn - In Apeldoorn was het het afgelopen weekend alweer raak, nu in twee dagen de NK meerkampen. Het laatste nummer op de meerkamp bij de jongens AB en de heren is de 1000m, het zwakste nummer van Bogerman student Wout Zijlstra. Als je daar enige moeite mee hebt, dan duurt die verr....... lang. De enige deelnemer van Horror de 16 jarige Wout Zijlstra(JB) had na het 6e nummer, het hoogspringen een voorsprong van precies 200 punten.

Omgerekend naar de 1000m betekende dat een marge van 19 seconden om die prachtige 3e plaats te behouden. Zijn tegenstander voor die 3e plaats op het podium is een uitstekende middenafstandafstandloper Niels Mijnsbergen uit Alphen ad Rijn. Wout had weliswaar stevig getraind op dit onderdeel, maar blijft daar toch (nog) grote moeite mee houden.
Wout liep zijn beste 1000m ooit in iets meer dan 3 min. Net genoeg , want hij hield precies 2 sec over oftewel 23 punten, maar voldoende om als 3e op het podium plaats te mogen nemen. Daarvoor had de Folgaarster op alle 8 nummers van de meerkamp (7 onderdelen en het totaal van de meerkamp) zijn persoonlijke records gebroken, waarvan drie zelfs nieuwe clubrecords werden.









