Sport

De 11-Stedenwandeltocht gaat deze week weer van start

De 11-Stedenwandeltocht wordt traditioneel in de week van Hemelvaartsdag georganiseerd. In 2018 wordt de 72e editie van tocht gewandeld, van dinsdag 8 mei t/m zaterdag 12 mei. In 2018 is Fryslân culturele hoofdstad van Europa. De 72e 11-Stedenwandeltocht staat op de agenda van dit project.

Afbeelding
Sneek- 11-Stedenwandeltocht. Een 207 kilometer lange tocht die de wandelaars in 5 dagen door de historische Friese 11 steden leidt. Tussen de steden wandelen de deelnemers door het uitgestrekte weidelandschap en pittoreske dorpjes. Tijdens de tocht kunnen zij genieten van de weidse vergezichten, de prachtige velden met grazende koeien, Friese paarden en de rijke geschiedenis van het landschap.

Het is ook mogelijk één of meerdere dagen deel te nemen. Zo kan ieder op z’n eigen manier genieten van de onvergetelijke sfeer van de ‘Wandeltocht der Tochten’. Voor diegene die de gehele tocht volbrengt is er het felbegeerde 11-Stedenwandelkruisje. Een van de drie officiële 11-Stedenkruisjes.

Voor meer info: http://elfstedenwandeltocht.frl

Afbeelding