Sport

Vuurwerk tijdens clubkampioenschappen bij Sportclub F en F The Inner Way

Opvallend was het grote aantal nieuwelingen dat zich prima wist te redden. Het was een lange, maar gezellige, sfeervolle dag

Afbeelding
Sneek- Zaterdag 30 maart organiseerde Sportclub F en F The Inner Way opnieuw de Clubkampioenschappen op de onderdelen Kumite (sparring red.) en Kata (stijlvorm red.). Ook collega-karateka’s van Unlimited The Inner Way uit Balk en Sint Nicolaasga o.l.v. Senpai Klaas Jansen waren aanwezig voor een gooi naar het erepodium. In totaal namen 64 jongens en meisjes deel. 19 op het onderdeel kata en 45 aan kumite - ruim 100 partijen.

In de categorie jongens A 10-11 jaar was het vuurwerk (Hussein Alaboud, Kyan de vries, Aron Visser, Jurgen Robbe van Ee en Jesper Dijkstra). Evenals in de categorie cadetten 11-13 jaar (Kyle Jaarsma, Biko Buissink, Flynn de Graaf, Luc Visser en Ruben Folkertsma).

De stijlprijs kata ging naar Sven Nicolai (F en F Kyokushin dojo Heerenveen), de Spiritprijs kumite was voor Hussein Alaboud (Honbu dojo Sneek).

Afbeelding