Voetbaluitslagen van de regio Súdwest: Sneek Wit Zwart blijft in het spoor van de koploper en eerste competitiezege voor Woudsend
SUDWEST-FRYSLAN - In de tweede klasse boekten Sneek Wit Zwart en Workum zaterdag allebei een overwinning. Daarmee blijven beide ploegen in het spoor van koploper VVI. In 3P ging het mis voor Nijland en IJVC. Nijland verloor opnieuw en zakt door de nederlaag naar de laatste plaats op de ranglijst.

Ook in 4A werd er volop gestreden om de punten. SDS, dat eerder deze week nog uit het bekertoernooi werd geschakeld, herstelde zich knap met een overwinning op Irnsum. Heeg pakte de derde winst van het seizoen door in de uitwedstrijd Waterpoort Boys te verslaan.
In 5B wonnen zowel TOP’63 als HJSC nipt en blijven zo bovenin meedraaien. Woudsend noteerde intussen de eerste zege van het seizoen. De ploeg van trainer Erik Beuckens won in Bakhuizen met 4-2.
De uitslagen
| 2I | |
| Sneek Wit Zwart - VV Heerenveen | 4-2 |
| Hardegarijp- SC Bolward | 1-1 |
| SC Leovardia - Workum | 0-3 |
| 3P | |
| IJVC - SC Berlikum | 1-2 |
| CVVO - Nijland | 7-0 |
| 4A | |
| Oudehaske - Makkum | 2-2 |
| SDS - Irnsum | 3-1 |
| Waterpoort Boys - Heeg | 1-4 |
| QVC - Sleat | 2-4 |
| 4B | |
| Arum - Marrum | 0-1 |
| 5B | |
| Scharnegoutum’70 - Hielpen | 4-4 |
| MKV’29 - Oeverzwaluwen | 1-3 |
| HJSC - Mulier | 3-2 |
| TOP’63 - Beetgum | 2-1 |
| Bakhuizen - Woudsend | 2-4 |
| Zondag | |
| 2H | |
| LSC 1890 - Peize | 2-2 |
| 4A | |
| De Blesse - Blauwhuis | 4-0 |
| 5B | |
| AVV - Blauw Rood’20 | 1-7 |












