Sport

Voetbaluitslagen van de regio: Heeg doet prima zaken!

Door: Ynte Dragt

SUDWEST-FRYSLAN - De bal rolt weer, zij het nog zeer bescheiden. Dit weekend is er een inhaalprogramma, maar van de vier wedstrijden werden Nijland-Leeuwarder Zwaluwen en Scharnegoutum’70-DTD afgelast omdat de velden nog onbespeelbaar zijn door de winterse omstandigheden. 

Heeg pakte in de inhaalwedstrijd tegen SV Ens een belangrijke overwinning
Heeg pakte in de inhaalwedstrijd tegen SV Ens een belangrijke overwinning Archieffoto

In Heeg kon wel gevoetbald worden en met succes voor de thuisclub. Jorrit Bergstra schoot de Hegemers in de slotfase naar de winst tegen SV Ens. Door deze overwinning klimt Heeg naar de middenmoot in 4A.

SC Bolsward reisde voor de tweede keer af naar Burgum. De eerste ontmoeting op 30 november duurde slechts 35 minuten, want door een blessure van de scheidsrechter werd het duel bij een 0-0 stand gestaakt. SC Bolsward had het toen al moeilijk tegen FC Burgum, want het moest na 27 minuten met 10 man verder. Het restant vanmiddag liep dan ook niet goed af voor de Bolswarders. FC Burgum wist het duel uiteindelijk ruim met 4-0 te winnen.

Tweede klasse J
FC Burgum - SC Bolsward 4-0

Derde klasse P
Nijland - Leeuwarder Zwaluwen (afgelast)

Vierde klasse A
Heeg - SV Ens 2-1

Vierde klasse B
Scharnegoutum’70 - DTD (afgelast)