Sport

Justin Rienks nieuwe hoofdtrainer LSC 1890

Door: Ynte Dragt

SNEEK - Justin Rienks wordt met ingang van het nieuwe seizoen de nieuwe hoofdtrainer van LSC 1890 en daarmee de opvolger van Marcel Valk, die vanaf de zomer van 2020 bij “the Blues” aan het technische roer staat en die in het seizoen 2022-2023 met de blauwhemden kampioen in de tweede klasse werd.

Bestuurslid Niels Engelmoer en Justin Rienks bekrachtigen de samenwerking
Bestuurslid Niels Engelmoer en Justin Rienks bekrachtigen de samenwerking Foto: s.v.c. L.S.C. 1890

Met de in Sneek woonachtige Rienks kiest de Sneker tweedeklasser voor een jonge, ambitieuze trainer die aan de Leeuwarderweg aan zijn eerste klus als hoofdtrainer begint. Eerder was de oefenmeester die in het bezit is van de UEFA B-licentie, werkzaam als assistent trainer bij Sneek Wit Zwart en Workum, terwijl hij die functie actueel bij Zeerobben bekleed.

De nu 33-jarige Justin Rienks maakte als voetballer bij Sneek Wit Zwart een paar seizoenen deel uit van A-selectie die op zondag in de hoofd- en de topklasse uitkwam. In de zomer van 2016 stapte hij over naar de zaterdagtak van de Sneker club, waarmee de linkspoot in 2017-2018 en in 2018-2019 twee keer op rij kampioen werd. Daarna kwam hij nog een tijdje uit voor Zeerobben, waar hij nu dus als assistent-trainer werkzaam is.

Bron: Pengel