Sport

Winterlopen AV Horror gaan weer van start

Door: Ynte Dragt

SNEEK - Atletiekvereniging AV Horror organiseert weer vier winterlopen en de eerste in deze serie vindt plaats op zondag 1 december. Het vervolg vindt plaats op 5 januari, 2 februari en 2 maart 2025.

Winterloop AV Horror
Winterloop AV Horror Foto: AV Horror

De inschrijving is geopend voor pupillen, junioren, senioren en framerunners via inschrijven.nl, dan wel op de dag zelf in de kantine van AV Horror vanaf een uur voor aanvang van de start op sportpark Schuttersveld. Inschrijving voor losse deelname bedraagt 7 euro, voor vier keer € 25,-.

Met een afstand van 8,9 kilometer is de winterloop voor senioren bij uitstek geschikt voor een heerlijke korte duurloop of een voorbereiding voor een ander loopevenement. Ook voor de beginnende loper biedt de winterloop een prima afstand voor de opbouw naar de 10 kilometer. De starttijd is 11.00 uur! 

Voor de jeugd is er een parcours op het Schuttersveld uitgezet met voor de jongste deelnemers een afstand van 1200 meter en voor de junioren een van 2400 meter. De afstand voor de framerunners bedraagt 770 meter. De starttijden vanaf 10.15 uur!

Voor elke deelnemer staat er na afloop een heerlijke kom snert klaar en voor de jeugd is er chocolademelk met wat lekkers.