Uitnodiging bijeenkomst ‘Kansen voor ondernemers op een krappe arbeidsmarkt’
SNEEK- Heb je moeite om vacatures in te vullen? Dan ben je niet de enige. Veel ondernemers hebben te maken met personeelstekort. Met de traditionele methoden lukt het niet langer om openstaande vacatures te vervullen. Maar hoe dan wel?

Op dinsdag 7 november delen diverse ondernemers hun ervaringen, tips & tricks om personeel aan je te binden. Ben je erbij?
Aanmelden bijeenkomst 7 november
Waar en wanneer?
Dinsdag 7 november van 19.30 tot 22.00 uur bij Efko Beton, Bregefinne 4 in Uitwellingerga.
Hoe ziet het programma eruit?
19.30 uur Inloop
20.00 uur Start programma
21.00 uur Exclusief kijkje in de fabriek van Efko Beton
21.30 uur Afsluiten & netwerkborrel
Sprekers
Janneke Hoitinga, voorzitter regiobestuur Fryslân van VNO NCW MKB Noord en directeur van arbodienst Medprevent, deelt haar visie op de kansen voor bedrijven op de krappe arbeidsmarkt. Harmen Brouwer en Niels Hoekstra vertalen dit vervolgens naar de praktijk. Met JOOOP Werkt en Vonk begeleiden zij een kwetsbare doelgroep naar werk.
Marcel Broersma van het UWV over het herverdelen van taken en functies binnen je bedrijf en welke rol het UWV kan spelen om je hierbij te helpen. Met een advies op maat bieden ze bedrijven duurzame oplossingen voor knelpunten als een hoge werkdruk, personeelstekort en oplopend ziekteverzuim.
Onze gastheer Ruud Riemersma vertelt over zijn ‘struggles’ met het invullen van vacatures en zijn recente ervaring met Open Hiring. En tot slot een exclusief kijkje in de fabriek van Efko Beton.
Ben je erbij?
Reserveer hier je gratis ticket:









