In bedrijf

En de mooiste kerst-winkel is......

Sneek - We hebben donderdagmorgen een rondje langs de winkels van Sneek gemaakt om te peilen welke winkels meer en minder aandacht hebben besteed aan de Kerstsfeer in hun zaak. Over het algemeen kunnen we stellen dat de Sneker retail er wel aandacht aan heeft besteed, maar dat het niet over houdt, de horeca daargelaten. De horecaondernemers versieren traditioneel elk jaar hun bedrijf uitbundig met kerstversiering, guirlandes met lampjes en ballen en veel sfeervolle verlichting. De winkels daarentegen laten het, op enkele uitzonderingen na, een beetje afweten.

Afbeelding
\nEn onder die uitzonderingen springt de dames modezaak van FiftySix in de Peperstraat in Sneek, de kleine FiftySix bedoelen we schuin tegenover Parfumerie Jolanda, er met kop en schouders bovenuit. Kosten nog moeite zijn gespaard om een sfeervolle Kerstwinkel te creëren en daarin zijn ze meer dan geslaagd. Een tien met een griffel. \n

\n

\n

Fotografie Margriet de Vries

\n En onder die uitzonderingen springt de dames modezaak van FiftySix in de Peperstraat in Sneek, de kleine FiftySix bedoelen we schuin tegenover Parfumerie Jolanda, er met kop en schouders bovenuit. Kosten nog moeite zijn gespaard om een sfeervolle Kerstwinkel te creëren en daarin zijn ze meer dan geslaagd. Een tien met een griffel.

Fotografie Margriet de Vries

Afbeelding