Toochdagen Marten Groenhof.
IT HEIDENSKIP- Op 28 en 29 augustus a.s. zijn er in het dorpshuis “it Swaeigat” van It Heidenskip zogenaamde “Toochdagen” van werken van de Heidenskipster schilder Marten Groenhof.

Op dit moment is uitgeverij DeRyp bezig met het realiseren van een boek over Groenhof. De uitgever is begonnen met een bericht in de plaatselijke krant (De Friso) waarin gevraagd werd naar personen die een werk van deze schilder hebben hangen.
Daar is boven verwachting op gereageerd , er zijn een kleine honderd werken boven water gekomen. Op de “Toochdagen” zullen deze werken professioneel op de foto gezet worden, bovendien worden de gegevens van de schilderijen geregistreerd zodat er duidelijker zicht komt waar de schilderijen zijn en in welke staat zij zich bevinden.
Op vrijdagmiddag 28 augustus vanaf twee uur s’middags wordt begonnen met deze klus . Op zaterdag wordt om 10 uur begonnen. Mochten er nog mensen zijn die zich met een tekening,akwarel of olieverfschilderij willen aanmelden dan kan dat, mail dan met: utjouwerijderyp@gmail.com
Uiteraard zijn belangstellenden naar het werk van Marten Groenhof ook welkom op 28 en 29 augustus in dorpshuis Swaeigat yn it Heidenskip.












