Cultuur en uitgaan

Pop-up Restaurant in de zomer bij Lokaal55 Sneek

Er wordt gekookt in een professionele foodtruck naast de tafeltjes. Na een try-out met het personeel werd eind juli een avond georganiseerd met een kaart-proeverij voor een select gezelschap. De (beperkte) kaart is samengesteld door topkok Jan Smink in samenspraak met de chef van Lokaal 55 en eigenaren Henk en Hanneke Hanenburg en herbergt een aantal klassieke toppers, en gerechtjes met verrassende smaakcombinaties. Uiteraard wordt een en ander geflankeerd door een smakelijk en passend wijntje. Mocht het weer niet meezitten dan kan worden uitgeweken naar de ark van Lokaal55, een grote partytent aan de achterkant van het pand of een van de zalen van Lokaal55.

Afbeelding
Sneek - Lokaal55 is onlangs gestart met een nieuw initiatief: het Pop-up restaurant. Op de vrijdag, zaterdag en zondag in juli en augustus is het Pop-up Restaurant, gesitueerd aan de Houkesloot-kant van het uitgebreide buitenterrein van Lokaal 55, van 12:00 - 20:00 uur geopend voor iedereen die gezellig wil komen lunchen, borrelen en een hapje eten.

Onderstaand een video-impressie:

https://www.youtube.com/watch?v=nYBjbIhE9ow&feature=youtu.be

Elke zondag wordt er een familiebrunch geserveerd voor het hele gezin en tijdens de Sneekweek is het Pop-Up restaurant alle dagen geopend. Lokaal 55 is goed bereikbaar vanaf het water, de snelweg en vanuit het centrum van Sneek.

Aangezien het aantal tafeltjes beperkt is, is reserveren niet onverstandig. Bijgaand de adresgegevens: LOKAAL 55 / Oude Oppenhuizerweg 55 / 8606 JB Sneek / T 0515 46 03 21 / E info@lokaal55.nl / ROUTE

Reserveren is gewenst

Afbeelding