Cultuur en uitgaan

Meezing ‘Oh Happy Day-event’ Gospelkoor Signalen

De dag begint om 9.30 uur en er wordt afgesloten rond 18.00 uur, met een mini-concert en een hapje en een drankje. Tussendoor wordt er voor een lunch gezorgd en wordt er vooral veel gezongen. De kosten voor deze dag bedragen 10 euro. Opgave kan via Opendag@yahoo.com. Ook als je meer wilt weten, kun je naar dit adres mailen.

Afbeelding
Sneek - Op zondag 15 oktober organiseert gospelkoor Signalen een gospel-event O(pen) Happy Day waarin een hele dag de gospel centraal staat en belangstellenden worden uitgenodigd om mee te doen en zingen.

Meezingen kan en mag maar ook alleen naar het concert luisteren kan. Noteer dan zondag 15 oktober 17.00 uur vast in je agenda zodat je kunt luisteren naar het eindresultaat.

Afbeelding