
Naarden - Mariëlle Gebben (IJlst, 1979) is amper afgestudeerd als fotograaf, of haar werk wordt al geëxposeerd tijdens het Fotofestival in Naarden, het grootste fotofestival van Nederland. Haar werk maakt onderdeel uit van de expositie ‘Aanstormend Talent’ van de Fotoacademie Amsterdam, waarin zij afgelopen zaterdag de eerste prijs van de genomineerde eindexamenkandidaten won met haar serie ‘Rabbit’.
\nFotofestival Naarden is het grootste fotofestival van Nederland en geeft eens in de twee jaar de actuele stand van de autonome fotografie weer. Een aantal werken uit het afstudeerwerk van Mariëlle Gebben was geselecteerd voor het fotofestival en is te zien bij de expositie ‘Aanstormend talent van de Fotoacademie’ van zaterdag 20 mei t/m zondag 18 juni 2017.
\nKomende vrijdag zal haar afstudeerproject ‘Rabbit’ te zien zijn tijdens ‘Reveal’, de afstudeerexpositie van de Fotoacademie Amsterdam die loopt van 26 t/m 29 mei.
\nHet werk van Mariëlle Gebben kenmerkt zich door de zintuiglijkheid, kleurenrijkdom en vloeiende vormen. Zij laat zich onder meer inspireren door de kosmos, zwarte gaten, het scheppingsverhaal en haar imaginaire wereld. Ze maakt voor haar beelden gebruik van onder andere verf, gekleurd papier, doorzichtig plastic en water. Haar afstudeerproject heeft als ondertitel ‘I bring you the Flux’ en is een reconstructie van haar eigen fantasiewereld waarin alles kleurrijk, zacht, vloeiend en oneindig is. Gebben: “Met mijn werk wil ik een speelsheid aanboren die we als volwassenen een beetje zijn kwijtgeraakt.”
\nMet dank aan Dorien Dijkhuis (tekst en foto)
\n Naarden - Mariëlle Gebben (IJlst, 1979) is amper afgestudeerd als fotograaf, of haar werk wordt al geëxposeerd tijdens het Fotofestival in Naarden, het grootste fotofestival van Nederland. Haar werk maakt onderdeel uit van de expositie ‘Aanstormend Talent’ van de Fotoacademie Amsterdam, waarin zij afgelopen zaterdag de eerste prijs van de genomineerde eindexamenkandidaten won met haar serie ‘Rabbit’.
Fotofestival Naarden is het grootste fotofestival van Nederland en geeft eens in de twee jaar de actuele stand van de autonome fotografie weer. Een aantal werken uit het afstudeerwerk van Mariëlle Gebben was geselecteerd voor het fotofestival en is te zien bij de expositie ‘Aanstormend talent van de Fotoacademie’ van zaterdag 20 mei t/m zondag 18 juni 2017.
Komende vrijdag zal haar afstudeerproject ‘Rabbit’ te zien zijn tijdens ‘Reveal’, de afstudeerexpositie van de Fotoacademie Amsterdam die loopt van 26 t/m 29 mei.
Het werk van Mariëlle Gebben kenmerkt zich door de zintuiglijkheid, kleurenrijkdom en vloeiende vormen. Zij laat zich onder meer inspireren door de kosmos, zwarte gaten, het scheppingsverhaal en haar imaginaire wereld. Ze maakt voor haar beelden gebruik van onder andere verf, gekleurd papier, doorzichtig plastic en water. Haar afstudeerproject heeft als ondertitel ‘I bring you the Flux’ en is een reconstructie van haar eigen fantasiewereld waarin alles kleurrijk, zacht, vloeiend en oneindig is. Gebben: “Met mijn werk wil ik een speelsheid aanboren die we als volwassenen een beetje zijn kwijtgeraakt.”
Met dank aan Dorien Dijkhuis (tekst en foto)













