Lekker Sneek is er dit jaar vroeg bij
Sneek-Bezoekers van Lekker Sneek zomereditie kunnen weer culinair gaan genieten op de eerst volgende koopzondag, 2 juni. De Marktstraat en de Wijde Noorderhorne worden omgetoverd tot kleine pop-up restaurants. De diverse horeca-ondernemers nodigen u van harte uit in hun prachtige witte pagodetent om hun culinaire kleine proeverijtjes van de zomermenukaart te komen proeven tussen 12.00 en 18.00 uur.

Een uitstekende gelegenheid om een middagje shoppen te combineren met het beste op culinair gebied in Sneek. En de kids kunnen zich uitleven op het grote Waterpoort springkussen. Ook is er weer straatthe
Een uitstekende gelegenheid om een middagje shoppen te combineren met het beste op culinair gebied in Sneek. En de kids kunnen zich uitleven op het grote Waterpoort springkussen!
Deelnemers 2019 (onder voorbehoud)
Buur
Kastanje
Sing King Ling
Min 12
De Walrus
De Bommel
Pata Negra
van der Valk
Klein Java
Irish pub
Proeflokaal
De Koperen Kees
Ponkje
Jumbo
Doppio
Stoof
Markt23
Biercafé 3B
Yugo
Vitamine Bo
Jouke Kookt Tuut van Sneek











