Gouden Strop Thrillertour komt naar Bibliotheek Sneek
SNEEK - Bibliotheek Sneek ontvangt op dinsdag 22 september twee bekende Nederlandse thrillerauteurs tijdens de Gouden Strop Thrillertour. Michael Berg en Angelique Haak vertellen deze avond over hun boeken, inspiratie en schrijfproces.

Michael Berg won in 2026 de NBD Biblion Gouden Strop met zijn thriller Vergelding. Deze jaarlijkse prijs wordt uitgereikt aan het beste oorspronkelijk Nederlandstalige spannende boek.
Ook thrillerauteur Angelique Haak is deze avond te gast. Zij debuteerde in 2017 met Een nieuw begin en schreef daarna verschillende spannende boeken. In 2022 won zij met Het verkeerde meisje de prijs voor Beste Nederlandse Vrouwenthriller.
Een kijkje achter de schermen
Tijdens de avond worden Michael Berg en Angelique Haak geïnterviewd over hun werk. Waar halen zij hun ideeën vandaan? Hoe bouwen zij de spanning in een verhaal op? En hoe ontstaan hun personages?
Bezoekers krijgen een kijkje achter de schermen van het schrijversvak en kunnen de auteurs vragen stellen. De avond is bedoeld voor iedereen die graag thrillers leest of nieuwsgierig is naar het schrijven van spannende verhalen.
Over de Gouden Strop Thrillertour
De Gouden Strop Thrillertour is een initiatief van Stichting Gouden Strop en Stichting NBD Biblion. Tijdens de landelijke tour stellen bibliotheken bekende Nederlandse thrillerauteurs voor aan het publiek. De NBD Biblion Gouden Strop bestaat sinds 1986 en bekroont jaarlijks het beste oorspronkelijk Nederlandstalige spannende boek.







