Sneker fine art fotograaf Audrey Paques exposeert op Hungry Eye Amsterdam
AMSTERDAM - De Sneker fotograaf en beeldend kunstenaar Audrey Paques exposeert van 2 tot en met 6 september op de Hungry Eye Art Fair in de Kromhouthal in Amsterdam. Tijdens de kunstbeurs presenteert zij een selectie uit haar fine art-serie Elénouée.

In haar werk onderzoekt Paques thema’s als identiteit, verstilling, innerlijke gelaagdheid en het proces van worden. Haar fotografie bevindt zich op het snijvlak van portret, fine art en autonome beeldtaal. Door te werken met onder meer vervaging, beweging en suggestie laat ze niet alles letterlijk zien. Daarmee ontstaat ruimte voor gevoel en herkenning.
De deelname aan Hungry Eye vormt voor Paques een belangrijke stap in haar ontwikkeling als kunstenaar. Wat enkele jaren geleden begon vanuit een hernieuwde behoefte om creatief bezig te zijn, groeide via fotografieopleidingen en autonoom onderzoek uit tot een eigen beeldtaal.
“Mijn werk gaat steeds opnieuw over naar binnen kijken, lagen afpellen en terugvinden wat er al was voordat de wereld ons vertelde wie we moesten zijn,” verteld Paques. “Het bijzondere is dat ik merk dat ik zelf datzelfde proces ook doormaak. Deze expositie voelt daardoor niet alleen als het tonen van werk, maar ook als een persoonlijk kantelpunt.”
Tijdens de beurs toont Paques meerdere werken uit Elénouée in verschillende formaten. Bezoekers kunnen haar persoonlijk ontmoeten en meer horen over het verhaal achter de serie.
De Hungry Eye Art Fair vindt van 2 tot en met 6 september plaats in de Kromhouthal in Amsterdam. Meer informatie is te vinden via www.audreypaques.nl.








