Kindersneekweek zorgt voor veel plezier in Stadhuistuin
SNEEK - De Stadhuistuin stond donderdagmiddag volop in het teken van de Kindersneekweek. Tientallen kinderen vermaakten zich tijdens hun eigen Sneekweekfeest met theater, knutselen, spelletjes en volop entertainment.

Er was de hele middag van alles te doen. Kinderen luisterden naar zeemansverhalen van Admiraal De Ruyter van het Fries Scheepvaartmuseum, genoten van de goocheltrucs en ballonkunstwerken van goochelaar Rids en keken vol verwondering naar de Vissende Visserman, die in zijn rubberboot door de Stadhuistuin voer.
Ook creatievelingen kwamen aan hun trekken. Houten visjes en nautische raamdecoraties werden versierd, er kon slijm worden gemaakt en bij de schmink en de ballonnen stonden lange rijen. Daarnaast konden de kinderen zich uitleven met oud-Hollandse spelletjes en een glittertattoo laten zetten. Als smakelijke afsluiter genoten veel kinderen van een verkoelend ijsje van Min12.



















