Abacus Straattheater trekt door warme Sneker binnenstad
SNEEK - Het Abacus Straattheater, bekend om zijn grote mobiele kunstwerken, visuele effecten en fantasierijke voorstellingen, trok dinsdagmiddag veel bekijks tijdens de Sneekweek.

Ondanks de hoge temperaturen was het gezellig druk in de stad en stonden langs de route veel bezoekers om de parade met bijzondere voertuigen en theatrale acts te bekijken.
De voorstelling bestond onder meer uit zogenaamde Wastelanders en Iron Wings. Deze acts beelden de piraten van de toekomst uit, die leven van afgedankte materialen uit onze beschaving. Hun opvallende voertuigen zijn opgebouwd uit schroot en ander restmateriaal en geven de parade een postapocalyptisch karakter.
De parade trok drie keer door het centrum. Daarnaast waren er nog enkele andere straatacts die het publiek vermaakten.



















