Cultuur en uitgaan

MUZT Musicalopleiding speelt Oliver! in Theater Sneek

Door: Ynte Dragt

SNEEK - Ook de komende tijd is er weer genoeg te beleven in Theater Sneek. Van twee grote musicals tot pianomuziek en cabaret. 

Muzt, musical Oliver
Muzt, musical Oliver Facebook post

Half april brengt MUZT Musicalopleiding de bekende musical Oliver! naar Theater Sneek. Op 10, 11, 12, 17, 18 én 19 april komt het verhaal van het weeskind Oliver tot leven in een swingende en ontroerende voorstelling voor het hele gezin. Met bekende nummers en een groot ensemble belooft het opnieuw een indrukwekkende musicalproductie te worden. Extra bijzonder: het is de laatste musical onder artistieke leiding van Iréne Martin.

Ook in de Noorderkerk klinkt muziek. Op 12 april speelt pianist Ron Adelaar het concert Reflections. Vanuit improvisatie laat hij zijn intuïtie de muziek sturen en ontstaan er ter plekke nieuwe composities. Een sfeervol concert waarin emoties en verhalen in pianoklanken worden vertaald.

Op zaterdag 2 mei is de familiemusical Alice in Wonderland van Theater Terra te zien in Theater Sneek. Deze magische voorstelling is voor iedereen vanaf 6 jaar en zit vol fantasie, muziek en avontuur. In het verhaal volgt Alice een wit konijn en belandt ze in een wonderlijke wereld waar niets is wat het lijkt. Theater Terra, bekend van succesvolle familievoorstellingen als Peter Pan, De Tovenaar van Oz en Belle en het Beest, geeft het klassieke verhaal van Lewis Carroll een eigen twist met poppenspel, inventieve decors en nieuwe muziek. Een kleurrijke en fantasierijke musical voor het hele gezin.

Bekijk het volledige programma op www.theatersneek.nl.