Zanggroep Avanti Friesland geeft een XMAS SHOW in GrandCafe De Walrus Sneek
Op zondagmiddag 21 december organiseert zanggroep Avanti Friesland in het kader van hun eerste lustrum een XMAS SHOW in GrandCafe De Walrus in Sneek. De show begint om 15:30 uur. Avanti Friesland is een energieke groep van dertien dames onder begeleiding van Johan Velthuis.

Avanti Friesland brengt popmuziek in warme close-harmony arrangementen met hier en daar een solist. Met bekende kersthits als: Carol of the Bells, That’s XMAS to Me, Why Couldn’t It Be XMAS? en Mary, Did You Know. De groep heeft al een aantal optredens mogen verzorgen, waaronder optredens op Koningsdag, bij Út Sneek en ‘t Gala in Theater Sneek. Maar ook eigen kerstconcerten georganiseerd in het kerkje van Goënga, dit was de afgelopen twee jaar een groot succes.
Je kunt al een voorproefje van de show krijgen tijdens Heel Sneek Zingt op 6 december in de Martinuskerk en tijdens het Kerstkorenfestival Sneek op 13 december in de Martinikerk.











