‘De Grote Dinnershow van het Levenslied’ zondag in Sneek!
SNEEK - Zondag is het zover: De onvervalste koningin van het levenslied Corry Konings komt naar de Wok & Feestfabriek Sneek. Samen met lokale helden Jan Booi, Fetty en DJ Michel S wordt het één groot feest tussen 15.00 en 22.00 uur aan de Graaf Adolfstraat.

Er zijn nog kaarten dus mis deze zondag vol smartlappen en Hollandse gouwe ouwen niet! Ook het eten wat bij de prijs in zit liegt er niet om. Er komen diverse borrelrondes voorbij en voor het driegangen diner is er keuze uit biefstuk, zalm of Gado Gado voor de vegetariërs.
Het belooft een mooi spektakel te worden en alle grote hits uit de gloriedagen van de piratentijd passeren de revue. Kaarten zijn te bestellen via feestfabrieksneek.nl of telefonisch te reserveren bij Jasmine Garden op 0515-43 94 88. Ook voor verkoop aan de deur worden nog een aantal kaarten achtergehouden.
![]()






