JOURE - Rijkswaterstaat onderzoekt vanaf aankomende maandag tot en met vrijdag 16 november de opbouw en samenstelling van de asfaltconstructie van het verkeersplein. Dit is nodig in het kader van de ombouw van het verkeersplein tot knooppunt. De werkzaamheden vinden plaats op de A6 vanaf de aansluiting Sint Nicolaasga, inclusief het verkeersplein, en op de A7 vanaf het bedrijvenpark Woudfennen tot aan het viaduct Haskerveldweg.
Er geldt tijdens de werkzaamheden een maximumsnelheid van zeventig kilometer per uur. (Bron: Skarsterlannieuws Foto: toekomstige situatie Via Drupsteen)
Ook vinden er onderzoekswerkzaamheden plaats op de Hollandiastraat, Haskerveldweg en Haulstersingel. Het werk wordt zowel overdag als ‘s avonds en ‘s nachts uitgevoerd. Rijkswaterstaat verwacht dat incidenteel een rijstrook voor het verkeer zal worden afgezet. De werkzaamheden op het verkeersplein vinden alleen in het weekend in de avond- en nachturen plaats.