Bromfietsbeurs Sneek op 28-9
Sneek - Op zaterdag 28 september staat de Veemarkthal in Sneek van 9:00 tot 15:00 uur in het teken van bromfietsen, varierend van opknappertjes tot de mooiste exemplaren waar je bij staat te watertanden. Van Puchjes, Tomos, Mobylettes, tot Kreidlers , Solexen en Berini’s. Bromfietsen, bromfietsen en nog eens bromfietsen. De jaarlijkse 1e Noorhollandsche Bromfietsbeurs staat voor de deur. Alles voor de echte bromfietsliefhebber, dus geen scooters en geen motoren.

Tegenwoordig vindt de beurs drie keer per jaar plaats. In april en november in Heerhugowaard en in september in Sneek. Er wordt daarbij gemikt op minimaal 100 standplaatsen, waarbij marktkramen en grondplaatsen evenredig verdeeld zijn. Je vind er schitterend gerestaureerde bromfietsen, maar ook opknappertjes die je zo kunt meenemen – nou ja, meestal tegen betaling, dat dan weer wel
Voor de benodigde onderdelen ben je overigens meteen ook aan het juiste adres. Of voor tijdschriften, oude posters en andere hebbedingen. Ook verenigingen als bijvoorbeeld ‘Vroem Vroem’ zijn regelmatig op de beurs te vinden.
Zaterdag 28 september van 9:00 - 15:00 uur in de Veemarkthal Sneek. Entree € 5, kinderen tot 10 jaar gratis (foto’s eerste Noordhollandsche Bromfietsbeurs)









