Algemeen

Programma Theater Sneek deze week

Sneek - In de voorstelling ‘t Heerst van Acda en de Munnik worden twee vrienden op hun reis door Amerika overvallen door een apocalyptische storm. Als de wind is gaan liggen, blijken de mannen terecht gekomen te zijn in een decor van een stilstaande storm.

Afbeelding
In een hysterische draaikolk van lekkernijen komen aan de lopende band de meest onmogelijke situaties voorbij die zullen zorgen voor de inmiddels zo bekende bulderlach die we in de zalen van Jon van Eerd kennen. Om te kijken of u ooit nog zomaar een bonbon kunt eten, krijgt u een gratis bonbon bij de koffie in Theater Sneek. Tijdens het wachten en hopen gevonden te worden, ontspinnen zich scènes, diepere gesprekken en alles wat ze kunnen verzinnen om de tijd te verdrijven, natuurlijk afgewisseld met prachtige liedjes. Deze voorstelling in Theater Sneek is uitverkocht.

Jon van Eerd: De Bonbonfabriek

Jon van Eerd komt terecht in een gierende en hilarische wervelwind van chocolade bonbons en kan nog maar net rechtop blijven staan tussen de cacao en de opstuivende poedersuiker.

Toneel // do 15 nov // 20:15 uur // €26,00 // Tüöttenzaal // Theater Sneek //Kaarten en info: www.theatersneek.nl of 0515 430 58

Bastiaan Ragas en Dorien Haan: Help! ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt

Een herkenbare, muzikale cabaret-comedy show, naar de bestseller van Kluun. U zit een dynamische voorstelling waar ‘slechte’ grappen in rap tempo opgevolgd worden door ‘goeie’ liedjes van onder andere Veldhuis & Kemper. Voor jonge ouders een avond volherkenning en voor ervaren ouders een trip down Memory Lane.

Cabaret // za 17 nov // 20:15 uur // €21,00 // Tüöttenzaal // Theater Sneek//Kaarten en info: www.theatersneek.nl of 0515 430 580

Mr. Boogie Woogie: No Blues

In het kader van het Blues & Jazz Festival Sneek speelt Eric-Jan Overbeek, oftewel Mr. Boogiewoogie, met zijn Firesweep Bluesband in Theater Sneek. In deze show wordt u meegevoerd naar de hoogtijdagen van Mr. Rhythm & Blues himself; Fats Domino. Pianist/zanger Eric-Jan Overbeek werd al jong gegrepen door ‘de boogie-woogie’. In 2006 werd Overbeek uitgeroepen tot Best European Blues Pianist en november 2012 is hij te zien in uw Theater Sneek om alvast goed in de stemming te komen voor het bluesfestival!

Muziek // zo 18 nov // 14:30 uur // €17,50 // Tüöttenzaal // Theater Sneek//Kaarten en info: www.theatersneek.nl of 0515 430 580

Foto: Nick van Ormondt

Afbeelding