Maak kans op gratis kaarten Rabo Spaarfeest
Sneek - Rabobank Sneek-ZuidwestFriesland geeft 110 toegangskaarten weg voor het Rabo Spaarfeest op 5 oktober. De eerste 50 kinderen die zich aanmelden via de website www.rabobank.nl/sneek-zwf (kijk bij nieuwsberichten) mogen het Spaarfeest gratis bijwonen, ook als zij niet bij de Rabobank bankieren.

Voor kinderen van 4 tot en met 8 jaar is er op 5 oktober in Theater Sneek de Rabo Kidz-DJ Spaarshow. Aan het eind van de show komt Ralf Mackenbach optreden, winnaar van het junior Songfestival. Tijdens de Rabo Kidz-DJ Spaarshow wordt er gedanst, gefeest en ook nog wat geleerd. De Kidz-DJ behandelt op ongedwongen wijze de thema’s: de waarde van geld, de functie van banken en het nut van sparen. De eerste 20 kinderen die zich aanmelden ontvangen gratis drie toegangskaartjes.
Kkinderen van 9 tot en met 11 kunnen in het Rabobankkantoor in Sneek de Rabo DJ-Workshop volgen. Hier leren zij onder begeleiding van ervaren DJ’s in een uur scratchen, mixen en draaien op een echte DJ-set. Naast aandacht voor sparen is er een DJ-Battle tussen de jongens en de meisjes, waarbij de meiden les krijgen van een vrouwelijke DJ en de jongens van een mannelijke DJ. De eerste 25 kinderen die zich aanmelden ontvangen twee toegangskaartjes.
Maak kinderen bewust van geldzaken
Rabobank Sneek-ZuidwestFriesland organiseert het Rabo Spaarfeest speciaal voor haar jonge spaarders. Zij hebben een uitnodiging ontvangen met daarin een persoonlijke aanmeldcode. Door deze actie kunnen ook kinderen die bij andere banken sparen naar het Spaarfeest. ‘Als ouders wil je je kinderen bewust maken van geldzaken. Door het organiseren van het Rabo Spaarfeest dragen wij hier op een leuke manier een steentje aan bij. Want wij vinden het natuurlijk erg belangrijk dat alle kinderen leren omgaan met geld’, aldus Jan Pieter van Oosten, directeur Particulieren bij Rabobank Sneek-ZuidwestFriesland.











