Algemeen

Files verwacht op Afsluitdijk door werkzaamheden

Rijkswaterstaat voert tussen dinsdagmiddag 12:00 uur en donderdagavond 17:00 uur een inspectie uit aan de noordelijke draaibrug bij Kornwerderzand. Al het verkeer moet in die tijd via de zuidelijke brug rijden. Er wordt een tijdelijke maximumsnelheid ingesteld van 50 kilometer per uur. Voor de dinsdagavondspits, woensdagochtend- en avondspits en donderdagochtendspits betekent dat filerijden.

Afbeelding
Kornwerderzand - Verkeer dat deze week over de Afsluitdijk (A7) wil, moet vooral tijdens de spitsuren rekening houden met files. Bij Kornwerderzand moet al het verkeer over één brugdeel rijden, wat betekent dat er per rijrichting maar één rijstrook beschikbaar is.

Beide kanten

Zowel verkeer vanuit Noord-Holland als vanuit Friesland komt in de problemen. De VID verwacht de grootste hinder tijdens de avondspitsen voor het verkeer vanuit Noord-Holland richting Fryslân. De extra reistijd kan oplopen tot ruim een halfuur.

Afbeelding