Algemeen

Een 360 graden livestream voor het EK Fries dammen

Het evenement bestaat uit vier dagen en de laatste dag zal er een wereldwijde 360 graden livestream plaatsvinden, verzorgd door Coolminds. Op deze manier kan iedereen de competitie volgen waar ze dat maar willen. De WFD zet zich in om de aandacht te vestigen op het Fries dammen en daarom nodigen zij de beste spelers uit voor deze competitie.

Afbeelding
Sneek- Zondag 22 oktober vindt het Europees Kampioenschap Fries Dammen plaats in Amsterdam. Dit evenement is te volgen vanuit je woonkamer want Coolminds gaat het livestreamen in 360 graden. De WFD Foundation organiseert van 19 tot en met 22 oktober het Open European Championship Frisian Droughts in Amsterdam.

Tijdens dit evenement gaan deze topspelers elkaar uitdagen in de strijd naar het wereldkampioenschap. Het is ook één van de grote evenementen binnen Leeuwarden-Fryslân Culturele Hoofdstad van Europa 2018. De stream gaat live tussen 10:00 en 15:00 uur via YouTube deze link: https://www.youtube.com/watch?v=oVi7FsI3SRI

Afbeelding