Algemeen

Leer “Zelf uw tuin ontwerpen” bij Groei en Bloei Sneek

Oorspronkelijk komt Imme uit het onderwijs, cursus- en advieswerk en zij heeft aan de Hogeschool voor de Kunsten gestudeerd. Vanuit haar passie voor tuinieren heeft ze later de hoveniersopleiding gedaan, gevolgd door de opleiding Ontwerpen en Beplantingsleer Kleinschalig Groen. Vervolgens heeft zij in Wageningen de bachelor Educatie en Kennismanagement Groene Sector – Tuin & Landschap  afgerond.

Afbeelding
Sneek - Op dinsdag 25 april verzorgt tuinontwerpster Imme Söhne een lezing voor Groei en Bloei Sneek. Deze avond zal zij in vogelvlucht bespreken wat er allemaal bij komt kijken en waar u aan moet denken wanneer u zelf uw tuin ontwerpt.

In het midden van het land is ze als ontwerpster eerst bij een aannemer/hovenier in dienst geweest. Hierna is ze als zelfstandige gestart met ‘Imme Söhne Tuinen’; bureau voor cursus & tekst, advies, tuinontwerp & beplantingsplan m.b.t. de groene buitenruimte.  Haar verlangen naar meer groen, rust en ruimte deed haar tien jaar geleden besluiten om met haar gezin naar Friesland te verhuizen.

Geïnteresseerden staat een boeiende lezing te wachten waarin precies die punten worden behandeld die belangrijk zijn bij het ontwerpen van uw eigen droomtuin.

Dinsdag 25 april 2017, Zuiderkerk Sneek; Rienck Bockemakade 7; aanvang 19.45 uur; toegang gratis.

Foto Groei en Bloei Sneek

Afbeelding