Algemeen

Oud bewoners Utopia Jeffry en Jessie komen naar X-MAS Sneek

Jeffry’s wens was als rasechte Fries, een echt Frysk drankje te stoken. Daar dit daar niet realiseerbaar was, is hij in contact getreden met Wiepie Oenema van Distilleerderij de Stiekeme Stoker uit Bolsward, die voor hem De Fryske Kruidenbitter heeft gestookt.

Afbeelding
Sneek - Zondag 9 december komen de oud bewoners van het bekende TV programma Utopia  Jeffry en Jessie naar Sneek om hun Fryske Kruidenbitter aan de man te brengen tijdens X-MAS Sneek.

Dat dit een groot succes is, moge blijken uit de aantallen die Jeffry en zijn vriendin Jessie al hadden verkocht vanuit Utopia, wat tevens de plek is waar ze elkaar hebben ontmoet.

Nu zij samen Utopia hebben verlaten, wil Jeffry met zijn vriendin Jessie en Distilleerderij de Stiekeme Stoker, dit Fryske product op de markt brengen wat nu al een gedeeld succes is vanwege de vele aanvragen voor dit product.

Foto: Facebook Jessie en Jeffry

Afbeelding