Geen stakingsdag, maar een relax- en ontstressdag op de Jozefschool in Heeg
Heeg- Aankomende vrijdag 15 maart is er een landelijke stakingsdag in het onderwijs.Op de Sint Jozefschool gaat het personeel niet in staking: “Dit keer hebben wij als Jozefschool in Heeg besloten om hier een andere draai aan te geven. Dit mede vanwege het feit dat de CAO onderhandelingen nog in volle gang zijn.

Daarnaast vragen we ons af of staken op dit moment een effectief middel is om ons doel van minder werkdruk en werkelijke waardering te bereiken. Daarom gaan we deze dag een ontspannen invulling geven.”
“We starten deze dag met een kringgesprek waarbij ouders/verzorgers welkom zijn om aan het gesprek deel te nemen. Deze dag zal in het teken staan van samen zijn, elkaar helpen en samen leuke activiteiten doen waaronder een ‘natuurlijke’ wandeling door het Heempark met de hele school. Al met al een dag waarbij er minder op de klok gekeken wordt en waarbij de tijd genomen wordt, zonder al te veel rekening te houden aan de strakke planning van het alledaagse rooster.”
Foto: site St. Jozefschool













