Algemeen

Boekpresentatie ‘Niet nog een keer!’ van Mariska Vermaning

Het tweede boek ‘Niet nog een keer!’ speelt zich af in het jaar 2035. Toen de aarde nog maar net bestond zagen mensen er heel anders uit dan dat ze nu doen. Zij hadden vier armen, vier benen en twee hoofden waarmee ze zowel vooruit als achteruit konden kijken.

Afbeelding
Sneek - Mariska Vermaning (18) wonend in Sintjohannesga gaf op 15 juni 2018 haar allereerste boek uit: ‘Met heel mijn hart’ en raakte hierdoor zo geïnspireerd om een tweede boek te schrijven. Dit boek heeft zij afgelopen donderdag 28 maart gepresenteerd in de Rabobank van Sneek.

Je kunt wel begrijpen dat de mens in deze toestand erg machtig was en dat zagen de goden ook. Ze waren bang dat ze de mensen niet meer onder controle konden houden maar vonden totale verwoesting iets te ver gaan. Daarom heeft Zeus, de oppergod, de gehele mensheid gesplitst. Iedereen blijft achter met een leeg gevoel en iedereen probeert zijn wederhelft terug te vinden. Zo ook Rosa die gestrand is in niemandsland met geen vervoersmiddel en geen geld. Haar enige hoop is het aankomende festival en een jongen die in een heuvel woont. “Een boek waarvan je denkt te weten wat er gaat gebeuren tijdens het lezen, maar het zit vol verrassingen’, aldus Mariska.

Afbeelding