Organisatie Mar-athon Sneek houdt rekening met mogelijke hitte
SNEEK - De organisatie van de Mar-athon Sneek houdt de weersverwachtingen voor zaterdag 20 juni nauwlettend in de gaten. Voor die dag worden momenteel hoge temperaturen voorspeld.

Samen met een meteorologisch team volgt de organisatie de ontwikkeling van de temperatuur en luchtvochtigheid. Volgens de organisatie is rekening gehouden met warm weer en zijn voor verschillende temperatuurscenario’s hitteprotocollen opgesteld. Veel van de daarbij horende maatregelen zijn al verwerkt in het huidige programma.
Woensdag
Uiterlijk woensdag wordt bekendgemaakt of aanvullende maatregelen nodig zijn. Daarbij kan ook worden besloten om starttijden van verschillende onderdelen van de Mar-athon aan te passen.
De organisatie benadrukt voorbereid te zijn op warm weer en zegt de situatie de komende dagen nauwgezet te blijven volgen.












