Lucas Bouma pakt eerste dagzege IFKS op Hindeloopen

0

Hindeloopen – De eerste dag van de IFKS kampioenschappen op het IJsselmeer voor Hindeloopen zwaaide Lucas Bouma uit Jorwert met zijn Grutte Pier de scepter en pakte de dagzege. Tweede werd Siebo Zijsling uit IJlst met de Striidber en derde Fonger Talsma uit Warten. Onderstaand de uitslag per klasse (alleen eerste vijf). Voor de volledige uitslag zie de site van de IFKS.

Uitslag A-klasse

No Zeilno Naam Punten 1
1 106 Lucas Bouma, Jorwert, Grutte Pier 0,9 1
2 111 Siebo Siesling, IJlst, Striidber 2,0 2
3 116 Sikke Heerschop, Rotterdam, Wylde Wytse 3,0 3
4 109 Ton Brundel, Gaastmeer, Lytse Lies 4,0 4
5 107 Geale Tadema, Eastermar, it Doarp Eastermar 5,0 5

 

Uitslag a-klein

No Zeilno Naam Punten 1
1 208 Henk Frankena, Abbega, It Abbegeaster Skutsje 0,9 1
2 206 Rutger Boonstra, Sneek, Hoop op Welvaart 2,0 2
3 215 Tjibe van der Veer, Elahuizen, Welvaart 3,0 3
4 213 Brandt de Vries, Earnewald, Swanneblom 4,0 4
5 214 Pieter Jansma, Drachten, Twa Famkes 5,0 5

 

Uitslag B-klasse

No Zeilno Naam Punten 1
1 304 Walter de Vries, Sloten, De Goede Verwachting 0,9 1
2 301 Ron Syperda, Heeg, Ale 2,0 2
3 315 Wytse Heerschop, Dubai (VAE), Woeste Anne 3,0 3
4 311 Wietse Bandsdtra, Workum, Redbad 4,0 4
5 309 Jille Bandstra, Stavoren, Lonneke 5,0 5

 

Uitslag C-klasse

No Zeilno Naam Punten 1
1 413 Pieter Jilles Tjoelker, Earnewald, Sterke Jerke 0,9 1
2 415 Jan Visser, Heeg, Zeldenrust 2,0 2
3 405 Hartman Witteveen, Blauwhuis, Freonskip 3,0 3
4 402 Thomas de Boer, Enkhuizen, De Drie Haringen 4,0 4
5 411 Jehanne Prins, Terherne, Lege Walden 5,0 5

 

In de C-klasse deed de debuterende Jan Visser uit Heeg het in het voormalige Veenema skûtsje Zeldenrust het prima met een tweede plaats, evenals Hartman Witteveen uit Blauwhuis die net achter Visser finishte op plaats drie.

Zondag zeilt de IFKS voor het eerst in haar bestaan een reguliere zondagswedstrijd en wel op het IJsselmeer voor Stavoren.

 

 

 

Het is niet meer mogelijk te reageren

X
X

Deel dit met een vriend