gototopgototop
HEMA Sneek
Banner
Onder de Linden
Banner
Interlinie
Banner
De Walrus
Banner
Hart van Friesland
Banner
Appartementenverhuur
Terpstra daktechniek
Banner
Irish Pub
Banner
Stationsbloemenshop
Banner
Mikpunt sloepen
Banner
Het Rood Hert
Banner
Klein Java
Banner
Indonesisch restaurant
Drukk.de Haan
Banner
Hotel de Wijnberg
Banner
Kapsalon Bouclé
Banner
Card-Rich
Banner
Zeilm. Zandstra
Banner
Reformhuis de Vries
Banner
Sneekweek75
Banner
Home Uitgaan Tribute 2 Bob Marley en Stonerrock in Bolwerk Sneek

Tribute 2 Bob Marley en Stonerrock in Bolwerk Sneek

bolwerk_tribute2bobmarleySNEEK - Een afwisselend weekend muziek in Poppodium Het Bolwerk te Sneek! Op zaterdag 13 februari een tribute aan de grootste reggae artiest aller tijden Bob Marley, die dit jaar 65 zou zijn geworden. Op zondagavond, tijdens een nieuwe Rock The Spot, een van dé stonerrockbands van de wereld op het podium van Het Bolwerk: Nebula! Support is Sneeker stonerrock hoop in bange dagen Pilot Fish.

Op zaterdag 13 februari wordt in Het Bolwerk de verjaardag van Bob Marley passend gevierd met Rootsriders. Hun Tribute2BobMarley is een spectaculaire live show. Deze geweldige live-act onder aanvoering van born-to-perform frontman en rasentertainer Junior brengt het publiek terug naar naar de jaren zeventig van de vorige eeuw toen Bob Marley de wereld veroverde met zijn zwoele reggaeklanken en prachtige liedjes. De opkomende Nederlands/Haitiaanse zangeres Laurrhie Brouns en de reggae/dancehallartiest Ashwin Jaydee verzorgen het voorprogramma. De zaal gaat om 21.00 uur open.

bolswerk_Nebula_PressImage002_copyOp zondagavond 14 februari vanaf 20.00 uur een lekkere pot stonerrock van Nebula tijdens een nieuwe editie van Rock The Spot in Het Bolwerk! Nebula is begonnen als een afsplitsing van Fu Manchu, maar heeft zijn plek met recht verworven in de stonerrock. Nebula laat zich niet begrenzen en verkent alle uithoeken van het stoner-genre. We schrijven 1997 wanneer Glass en Romano uit Fu Manchu gezet worden wegens overmatig drugsgebruik, voornamelijk LSD en marihuana. Hun nieuwe band Nebula, in de eerste bezetting nog met Scott Reeder van Kyuss, klinkt dan ook vele malen psychedelischer dan het latere werk van Fu Manchu. De band specialiseert zich in een met feedback overgoten mengsel van Black Sabbath-achtige riffs en psychedelische space rock.

De drugs zijn tegenwoordig al een tijdje overboord en met elke plaat ging Nebula oorspronkelijker klinken. Meer sixtiesrock dan stoner en minder lang uitgesponnen nummers. Het gaat van stoffige seventies-riffs, space-rock, psychedelica, loungy momenten, naar bluesy solo's, you name it. Een stijl die ze erg goed past en garant staat voor fantastische live shows! Liefhebbers van uiteenlopende bands als Black Sabbath, Mudhoney, Blue Cheer en Hawkwind weer een fijne stonertrip te pakken in Het Bolwerk!

 

 

 

Share/Save/Bookmark
 
Zoeken
Strikwerda & Smit Promotions
Banner
Inschrijven nieuwsbrief
Sneker Nieuws


Ontvang HTML?

't Vaticaan
Banner
Brasserie De Noorderpoort
Banner
Jaarsma & Silvius Scheepsstoffeerders
Banner
De Korenbloem
Banner
Agenda actueel
Zie de hele evenementen kalender
Plaatsies
Nieuws / foto's doorgeven aan Grootsneek

nieuws_doorgeven

DEVO
Banner
Het weer in Sneek

Wie kijkt er mee?
We hebben 192 gasten online
Inloggen front