Kunstenares Tjittie Koopmans op Kunstbeurs Amsterdam
WITMARSUM – De uit Witmarsum afkomstige kunstschilderes Tjittie Koopmans is uitgenodigd om deel te nemen aan de Kunstbeurs in Amsterdam. Deze kunstbeurs, die gehouden wordt op 25 september in het World Fashion Centre Beursplaza trekt jaarlijks duizenden bezoekers. Een grote verscheidenheid aan kunstuitingen wordt getoond door meer dan 300 Nederlandse kunstenaars. Daarmee is deze beurs één van de grootste kunstbeurzen in Nederland. Meer informatie hierover is te vinden op www.kunstjaarbeurs.nl.
Tjittie Koopmans is in 2006 begonnen met schilderen en heeft zich in de loop der jaren ontwikkeld als een zeer talentvol schilderes van voornamelijk abstracte kunst. Ze heeft een goed ontwikkeld gevoel voor kleur en schildert vaak spontaan wat er in haar opkomt. Je kunt haar niet in één stijl vangen want door gebruik te maken van verschillende technieken, voelt ze zich in meerdere stijlen thuis. Inspiratie haalt ze overal vandaan en is iets waar ze niet op wacht want tijdens het schilderen komt de inspiratie vanzelf. Ze schildert voornamelijk met acrylverf op doek van verschillende formaten.
De expositie in Amsterdam is haar eerste expositie buiten Friesland. Het is de bedoeling dat er te zijner tijd een overzicht van haar werk te bewonderen is in Witmarsum. (via Wijd en Zijd)
Verwante artikelen:
